Aaron's Kids Playtime Puzzle

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 01 Digitales Design GmbH
Çocukların oyun zamanlarında oynaması için özel olarak üretilmiş olan harika bir bulmaca oyunu.

Okul öncesi dönemde çocukların en çok hoşlandığı aktivitelerin başında oyun gelmektedir. Oyun oynayan çocuk halinden memnundur ve oyundan sıkılana, oyunun önüne bir engel gelene kadar oyundan kafasını kaldırmak istemez. Oyun özünde çocuklar için faydalı bir araç olsa da çocuk gelişimini olumsuz etkileyen ya da çocuğa faydasız olan oyunlar oynamak çocuğun değerli zamanını boşa harcadığı gibi onun gelişimine de olumsuz etki yapar. Bu konu üzerinde düşünüp çocukların hem eğlenmesini sağlayacak hemde onlara yeni bir şeyler öğretip beyin gelişimlerini sağlayacak olan oyunlar üretmek için uğraşmışlardır. İşte bu oyunda sizler için üretilmiş olup gelişim çağındaki çocuklar için harika bir seçenek durumundadır.

Oyun içerisinde çocukların en çok dikkatini çeken olaylardan birisi olan oyun zamanı konu alınmıştır. Okullarda ve kreşlerde yapılan aktivitelerin ardından çocukların hem dinlenip hem de gelişmeleri için konulmuş olan oyun zamanları çocukların en sevdiği zaman dilimleridir. Bu konu ile ilgili uzmanlar tarafından hazırlanmış onlarca kaliteli görselin yapbozu ile uğraşacak olan çocuk hem fazlası ile eğlenecek hem de kendisine yeni bir şeyler katacaktır.

İşte bu birbirinden kaliteli özelliklere sahip olan oyunu çocuğunuza hediye ederek onun gelişimine katkıda bulunmak tamamen sizin elinizdedir. Hadi siz de hemen indirin ve oynamaya hemen başlayın. 

Daha Fazla Göster
Aaron's Kids Playtime Puzzle indir